• Szukasz mebli na wymiar? Zajrzyj tutaj!
 • MASZ PYTANIA?
 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 • ×
 • DRZWI NTT - NOWOŚĆ DRZWI DO MIESZKAŃ DRZWI DO DOMÓW BRAMY GARAŻOWE ROLETY / ŻALUZJE DRZWI POKOJOWE OKNA ZAMKI WKŁADKI KŁÓDKI KATALOGI
 • ×

  W potrzebie?

  Oferujemy profesjonalny serwis drzwi, zamków, wkładek oraz bram.


  Posiadamy licencje zabezpieczenia technicznego II stopnia
  wydaną przez Wojewódzką Policje w Olsztynie

  89 535 33 46

  ×

  Główna siedziba firmy w Olsztynie

  ul.Hanowskiego 9 lok.54
  10-687 Olsztyn
  Tel. 89 535 33 46
  Fax. 89 533 25 17

  Email - kontakt@e-gerda.com.pl

  Poniedziałek - Piątek: ( 9:00 - 17:00 )
  Sobota: ( 10:00 - 13:00 )

  Siedziba firmy w iławie

  ul.Niepodległości 8
  14-200 Iława
  Tel. 89 648 48 87
  Fax. 89 648 48 87
  Email. kontakt@e-gerda.com.pl

  Poniedziałek - Piątek: ( 9:00 - 17:00 )
  Sobota: ( 10:00 - 13:00 )

  ZAMKI DO DRZWI MIESZKANIOWYCH

  NAWIERZCHNIOWE


  WPUSZCZANE


  O ZAMKACH DO DRZWI

  Przeznaczenie

  Zamki do drzwi mieszkaniowych to niezwykle ważny element, który zapewnia bezpieczeństwo i pomaga w udaremnieniu prób włamania. Produkując nasze zamki drzwiowe, to właśnie bezpieczeństwo stawialiśmy na pierwszym miejscu. Ochrona Twojego mieszkania to nasz priorytet.

  Zamki NAWIERZCHNIOWE

  W naszej ofercie oprócz zamków wpuszczanych znajdziesz także wyspecjalizowane zamki nawierzchniowe, które zostały przebadane przez Laboratorium Badań Mechanicznych Urządzeń Zabezpieczających Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Głównej Policji. Jeśli zależy Ci na estetycznych, dyskretnych i niezawodnych zabezpieczeniach, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Zamki WPUSZCZANE

  Jeśli szukasz większego zabezpieczenia drzwi wejściowych, to w naszej ofercie znajdziesz wyspecjalizowane zamki wpuszczane, które zostały przebadane przez Laboratorium Badań Mechanicznych Urządzeń Zabezpieczających Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Głównej Policji. To właśnie wpuszczany zamek w połączeniu z drzwiami, tworzą barierę, która chroni Twój dom czy mieszkanie przed włamaniem. GERDA specjalizuje się w produkcji wpuszczanych zamków w zależności od Twoich potrzeb - przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.