• Szukasz mebli na wymiar? Zajrzyj tutaj!
 • MASZ PYTANIA?
 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 • ×
 • DRZWI NTT - NOWOŚĆ DRZWI DO MIESZKAŃ DRZWI DO DOMÓW BRAMY GARAŻOWE ROLETY / ŻALUZJE DRZWI POKOJOWE OKNA ZAMKI WKŁADKI KŁÓDKI KATALOGI
 • ×

  W potrzebie?

  Oferujemy profesjonalny serwis drzwi, zamków, wkładek oraz bram.


  Posiadamy licencje zabezpieczenia technicznego II stopnia
  wydaną przez Wojewódzką Policje w Olsztynie

  89 535 33 46

  ×

  Główna siedziba firmy w Olsztynie

  ul.Hanowskiego 9 lok.54
  10-687 Olsztyn
  Tel. 89 535 33 46
  Fax. 89 533 25 17

  Email - kontakt@e-gerda.com.pl

  Poniedziałek - Piątek: ( 9:00 - 17:00 )
  Sobota: ( 10:00 - 13:00 )

  Siedziba firmy w iławie

  ul.Niepodległości 8
  14-200 Iława
  Tel. 89 648 48 87
  Fax. 89 648 48 87
  Email. kontakt@e-gerda.com.pl

  Poniedziałek - Piątek: ( 9:00 - 17:00 )
  Sobota: ( 10:00 - 13:00 )

  Rolety wolnowiszące

  Mini - dzień / noc

  Mini to niezwykle prosta i niezawodna roleta bez kasetki z możliwością zastosowania prowadzenia żyłkowego lub przykręcanych magnesów trzymających tkaninę przy oknie. Jest ona najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. Dodatkowe wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety na oknie.

  System Mini umożliwia wykonanie wariantów rolet w wersji dzień/noc tj. z podwójną warstwą tkaniny przesłaniającej o charakterystycznym wzorze w ułożone naprzemiennie poziome pasy transparentne i zaciemniające.


  Impresja - Roleta naścienna w stylowej kasecie

  Impresja to system rolety naściennej, który doskonale nadaje się do stosowania tkanin tradycyjnach, jak również dzień-noc. Standardowo materiał widoczny jest na gołym wałku, jednak największą popularnością cieszy się rozwiązanie w eleganckiej kasecie.


  Naścienna

  Rolety materiałowe instalowane bezpośrednio do ściany z możliwością wykonania rolet w kasecie osłonowej.

  Rolety w kasecie

  Vegas Classic

  Vegas Classic to cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej lub PVC, montowany na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Płaskie prowadnice klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice lekko zachodzą w światło szyby.

  System Vegas Classic umożliwia wykonanie wariantów rolet w wersji dzień/noc tj. z podwójną warstwą tkaniny przesłaniającej o charakterystycznym wzorze w ułożone naprzemiennie poziome pasy transparentne i zaciemniające. Wersja Dzień i Noc dostępna jest wyłącznie w kasecie aluminiowej.


  Vegas Profil

  Vegas Profil to roleta całkowicie przyklejana na taśmę dwustronną, cechująca się zwiększoną pojemnością kasety aluminiowej, wyposażona w przestrzenne prowadnice, nie zabierające światła szyby.

  System Vegas Profil umożliwia wykonanie wariantów rolet w wersji dzień/noc tj. z podwójną warstwą tkaniny przesłaniającej o charakterystycznym wzorze w ułożone naprzemiennie poziome pasy transparentne i zaciemniające.

  Plisy

  Plisy, inaczej żaluzje plisowane to obecnie jedno z najbardziej wszechstronnych rozwiązań wewnętrznych. Dzięki swojej konstrukcji, dają nam możliwość osłonięcia się w dowolnej pozycji oraz mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien, w tym również o nietypowych kształtach, na oknach dachowych, czy w ogrodach zimowych. Dostępne dwa rodzaje montażu – bezinwazyjny oraz przy pomocy specjalnie zaprojektowanych nawiercanych zatrzasków.

  Żaluzje poziome

  Aluminiowe

  Prostota konstrukcji, wielorakość zastosowań, funkcjonalność i wysoka żywotność aluminiowych żaluzji powoduje, że jest to bardzo praktyczny element dekoracji okien i wnętrz. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości stopu aluminium i magnezu. Niektóre typy żaluzji nadają się również do montażu na oknach dachowych.


  Drewniane

  Od lat jako producent żaluzji drewnianych dokładamy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy produkt był piękny, niezawodny i służył Państwu przez lata. Wykonane są z bardzo lekkiego drewna typu "bass wood". Ich duża gama kolorystyczna sprawia, że dobrze komponują się z dodatkami z drewna, skóry, rattanu. Niektóre typy żaluzji nadają się również do montażu na oknach dachowych.

  Rolety dachowe

  Premium

  Premium to system rolet dachowych, których wymiar dopasujemy do okien każdego producenta. Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości. Dzięki prowadnicom bocznym oraz kasecie osłaniającej, przenikanie światłą słonecznego ograniczone jest do minimum.


  Velux

  Oryginalne osłony VELUX zapewnią optymalny komfort użytkowania poddasza. Wybierz produkty na miarę swoich potrzeb. Rolety wewnętrzne to gwarancja kontroli światła. Aby chronić dom przed nagrzewaniem, wybierz rolety zewnętrzne lub markizy.
  Pełną ofertę sprawdź na stronie internetowej VELUX.